Čo všetko dokáže predseda vlády?

Autor: Jozef Chadim | 26.6.2017 o 15:24 | Karma článku: 8,98 | Prečítané:  1192x

Robert Fico získal presvedčenie, že slovenským futbalistom sa ublížilo na majstrovstvách vo futbale. Je to nezmysel pán predseda - SKUTOK SA NESTAL

Slovenskí fanúšikovia svojimi reakciami v médiách dosiahli svoju malosť a myslím si, že aj svoje dno. A javí sa prirodzeným, že toto dno dosiahol aj predseda vlády. Napísať otvorený list predsedovi UEFA je na úrovni sporu o formičky na pieskovisku. Počas futbalu sa mohlo udiať čokoľvek, v slovenskej lige je vidno veci nevídané v prihlasovaní, odhlasovaní sa klubov a predsedovi vlády to nevadí, s o to väčším entuzaizmom obhajuje a mrhá daňami slovenských daňových poplatníkov na často podivné projekty mecenášov SMERu, ale to je podľa neho úplne v poriadku a dokonca chvályhodné.

Ale jeden futbalový výsledok, ktorý sa javí podivne predsedu správne rozhorčil. Až tak, že získal presvedčenie, že on môže všetko. Na Slovensku mu to polícia poslušne toleruje aj pri porušeniach daňového tajomstva, ale som presvedčený, že týmto otvoreným listom sa zhodil na medzinárodnej scéne. Lebo akékoľvek zasahovanie do činnosti futbalovej federácie je zo strany akéhokoľvek predsedu vlády neprípustné. Všetky štátne orgány v SR vrátane médií tolerujú toto bezprecedentné zasahovanie Roberta Fica do všetkých oblastí hospodárskeho života krajiny, zvýšia sa ceny elektriny? Nevadí, predseda vlády prikáže nezávislému úradu prehodnotiť. Súkromná firma ide do konkurzu? Nevadí, predseda vlády príkazom svojim poskokom v parlamente zmení zákon, ktorý ochráni súkromnú firmu pred bankrotom. Iba náhodou je jej majiteľ jeden z mecenášov jeho strany, človek, ktorý sa údajne podieľal na rozkradnutí Harvardských fondov, dnes to už neplatí, je to vážený podnikateľ. Priateľ predsedu. Podobných príkladov je každý deň dostatok.

Akým právom človek, ktorý reprezentuje určitým spôsobom krajinu, napíše takýto nezmysel. Na základe akých oprávnení a akého dôkazu, že došlo k niečomu neregulérnemu? Už zabudol predseda, že bez dôkazov sa SKUTOK NESTAL? Veď to sa radosťou a sústavne používa na obranu svojich skorumpovaných členov vládneho kabinetu.

Takže prosím Vás pán predseda, nevypisujte takéto listu medzinárodných inštitúciám v mene krajiny, ale jedine vo Vašom vlastnom mene. Bez dôkazov týmto krajinu len izolujete so spoločenstva slušných zoskupení. Veď SKUTOK SA NESTAL  prosím, zbytočne nemúťte vodu.

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

EKONOMIKA

Protischránkový register má prvú obeť, vypovedali nájom bratislavskej stanice

Firma má v prenájme pozemky pred stanicou.

DOMOV

Gajdoša kritizuje jeho tajomník z Mosta

Na čom bude lietať slovenská armáda mali povedať do konca septembra.

DOMOV

Pellegriniho úradníčka má blízko k IT firme spájanej s Počiatkom

Žiláková má mať vzťah so šéfom Anextu.


Už ste čítali?